Adapciak '16 - Przeżyj swoją pierwszą studencką przygodę!

18-07-2016

W pierwszych słowach pragniemy Wam pogratulować, zarówno wyboru jak i zakwalifikowania się na studia na Politechnice Krakowskiej. Przez następne 5 lat przeżyjecie wiele wspaniałych chwil, zarwiecie kilkanaście nocy, poznacie wielu nietuzinkowych ludzi, spotkacie miłość waszego życia, lecz przede wszystkim wpadniecie w wir studenckiego życia.
My wiemy, że studia to nie tylko oddane projekty, zaliczone laboratoria i zdane egzaminy.

Pragniemy Wam pokazać jak pogodzić studiowanie z efektywnym wykorzystaniem czasu wolnego; odnaleźć się w gąszczu pokoi, sal oraz dziekanatów na Waszym Wydziale; przedstawić najważniejsze akty prawne obowiązujące na PK; ukazać ofertę organizacji studenckich i pomóc lepiej poznać Kraków – słowem zapewnić lepszy start. Ta idea sięga wielu lat wstecz, której efektem jest obóz adaptacyjny Politechniki Krakowskiej prowadzony co roku w pierwszych dniach września.

W tym roku chcemy Was zaprosić na "Adapciak 16", który odbędzie się w dniach 06.09.2016 - 11.09.2016. Tegoroczna formuła obozu będzie nawiązywała do zeszłorocznej i zostanie podzielona na dwie części: krakowską i wyjazdową.

Więcej na stronie: www.adapciak.pk.edu.pl oraz na facebook: @adapciakpk